Plánovací softvér

Ďalší krok pred konkurenciou

MULTIBETON® GmbH vyvinul na dosiahnutie čo najvyššej úspory softvér, s ktorého pomocou priamo projektanti MULTIBETONu prepočítajú optimálny vykurovací výkon a naplánujú položenie systémových rúrok MULTIBETON® individuálne pre každý stavebný zámer.

Kompletný vývoj konceptu, dizajnu a programovanie plánovacieho softvéru bolo vykonané vo vlastnej réžii MULTIBETON® GmbH.

Zlatý klinec softvéru tvoria plán montáže systémových rúrok vykreslený v CADu. Zákazníkovi teda možno osvetliť názorne spôsob pokládky MULTIBETON® s pomocou predloženého projektu.

Tento plánovací softvér je výslednou prácou i prevedením úplne jedinečný. Naši obchodní partneri získavajú týmto spôsobom technický a distribučné náskok pred konkurenciou.

SCHÉMA POKLÁDKY

Spôsob pokládky je predloha, ktorá určuje položenie systémových rúrok MULTIBETON® na podlahu a na stenu – viac rúrok sa pokladá tam, kde je väčší nápor chladu, u okien a obvodových múrov, uprostred miestnosti sa môže použiť menej rúrok. Miestnosti tak nie sú prekúrené a podlaha zostáva príjemne vlažná. Podľa Kollmarového grafu možno skutočne získať takmer stálu teplotu v miestnosti. Toto izbové klíma vníma používateľ ako veľmi príjemné a zároveň je prínosom pre zdravie.